Де купити лом металобрухт?

Брухт кольорових та чорних металів – дорога сировина, яку можна сортувати, очищати, переробляти та використовувати як альтернативу більш дорогій переробленій. Попит на метал в Україні залишається високим, навіть незважаючи на обвал; багато підприємств різних галузей потребують доступної сировини.

Найкращі пропозиції з купівлі-продажу металобрухту можна знайти на аукціоні. Наша платформа uub.in.ua є гарним місцем зустрічей для продавців та клієнтів з усіх країн України.

Види металобрухту, представлені на сайті

Ми пропонуємо придбання і продаж брухту як чорних, так і кольорових металів. Чорний метал включає: відходи з нержавіючої сталі, сталевий та чавунний брухт.

До категорії кольорових металів належать брухт магнію, алюмінію, свинцю, міді, а також напівпровідникові та рідкі металеві відходи.

Акредитовані на сайті продавці демонструють такі типи брухту різних металів:

  • відходи виробництва чавуну;
  • металеві деталі транспортних засобів та їх уламки;
  • лом як частина промислового обладнання;
  • мідні та алюмінієві дроти;
  • виведене з експлуатації обладнання та запасні частини;
  • відходи металообробки, включаючи стружку тощо.

Основними продавцями на нашому аукціоні є комунальні підприємства та державні підприємства. І одним із ключових замовників є АТ «Укрзалізниця» – найбільший покупець металобрухту на території України (запаси металу оцінюються в 400-450 тис. тонн). Серед клієнтів є багато інших найбільших українських компаній.

Що клієнти повинні враховувати при придбанні металобрухту?

Ми настійно рекомендуємо торговцям звернути увагу на наступне:

  1. вартість металобрухту безпосередньо залежить від таких параметрів, як обсяг партії, стан самого брухту та від того, до якого класу він був віднесений;
  2. чистота металобрухту вказується у відомості кожної партії та показує рівень вмісту неметалевих деталей у ній (так зване забруднення металу);
  3. Терміни вивезення, надання послуг із сортування, різання об’ємного металобрухту та організація завантаження обговорюються між покупцями та продавцями. Такі додаткові послуги, як правило, дещо збільшують вартість, але звільняють клієнта від самостійного вирішення подібних питань.

Усі аукціони в нашій країні проводяться за загальновизнаною схемою – збільшенням стартової ціни лота, виставленого на аукціон. У цьому випадку мінімально можливий крок становить від 1% від вартості товару.

Учасникам торгів надається доступ до модуля аукціону, що знаходиться в Головній базі даних сайту.

Перед участю в аукціоні клієнти сплачують реєстраційний внесок. Гарантійний внесок вноситься окремо. Водночас він повертається, якщо користувач не купив партію.

Якщо у вас виникнуть труднощі або питання щодо участі в аукціоні, наші адміністратори незмінно наддадуть оперативну та кваліфіковану підтримку.