Куплю вільху з круглого бруса на прозорому аукціоні Prozorro.Sale

Якщо вам потрібно придбати вільховий круглий ліс, то зареєструйтесь на платформі sale.ueex.com.ua. Досить тривалий час в державі продаж деревини був пов’язаний з порушеннями, та корупцією. Однак Постанова № 1178, згідно з якою у 2020 році вітчизняні лісогосподарські організації зобов’язані продавати частину лісу на відкритих онлайн-аукціонах https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-kruglyak-vilhi-na-prozorih-torgah-prozorrosale/, робить ринок прозорим та змушує всіх без винятку учасників грати добросовісно.

Вартість на вільху з круглих лісів в Україні

Лише у 2019 році дохід від реалізації необробленої деревини в Україні є близько 15 млрд. грн. Збільшити цю цифру допоможуть відкриті торги, учасники мають однакові шанси на перемогу.

Кругляки вільха купити в Полонне

Перебуваючи на сайтах Prozorro.Saleвільхової круглої деревини можливий лише на найбільших лісогосподарських підприємствах, річний дохід яких є більш 10 млн. гривень. Зараз, протягом останніх дев’яти місяців, протягом яких діє найновіший план, на сайтах, підключених до Центральної бази даних, відбулося 1200 прозорих торгів, на які зареєструвались більше 400 учасників. Отримані надходження становлять приблизно 300 млн. грн, включаючи у суму 13 млн. Грн. оплачують клієнти інтернет-платформи ТБ «Українська енергетична біржа».

Відповідно до чинного законодавства, в обов’язковому порядку на аукціоні Prozorro.Sale потрібно виставляти великі партії вільхи круглої, ціна якої перевищує 200 тис. грн. При цьому вартість одного кубічного метра деревини цієї породи повинен становити у середньому 1200 грн.

Продам вільху з круглих лісів на вигідних умовах на сайті sale.ueex.com.ua

Пиломатериалы обрезные (сухостой) от производителя - купить в Киеве и  Украине по лучшей цене в UAWP

З 2016 року найкращі спеціалісти електронної веб-сайту«Української енергетичної біржі» докладають багато зусиль для того, щоб процес купівлі-продажу державного майна відбувався добросовісно, без занепалих корупційних схем та незаконних відкатів. За цей час на подібних платформах проходило 318 тис. Інтернет-аукціонів, що в цілому поповнило бюджет нашої країни на 30 млрд. грн.

Незважаючи на незаперечний тріумф прозорої системипродажу деревини, зокрема вільховою бруківкою, уряд розпочав перегляд існуючих стандартів. Теперупевненоможна говорити, що незабаром вся деревина буде продаватися на сайтах Prozorro.Sale. Також серед змін, які будуть — зменшення комісії з 1,5 до 0,5%, скасування плати, яка є обов’язковою, за реєстрацію, попередня публікація графіку шо квартально по запланованим торгам.